چرا برای تهیه بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش الیاد گشت انتخاب می کنیم ؟

الیاد گشت در ایران به صورت حرفه ای و فعال ، کار خود را از سال 1390 شروع کرده و آماده ارائه خدمات برای رضایت شما مشتریان گرامی می باشد . سامانه خرید بلیط الیاد گشت این امکان را به مشتریان خود می دهد که بلیط هواپیما رفت و برگشت خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند .

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش در الیاد گشت

قیمت خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش چقدر است ؟

این شرکت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که قیمت خرید بلیط رفت و برگشت  الیاد گشت ، نسبت به آژانس های هواپیمایی دیگر در ایران کمتر بوده است .

با خربد بلیط از  اژانس هواپیمایی الیاد می توانید به شهر های ایران از جمله شهر گردشگری کیش سفر کنید .

جاذبه های توریستی شهر کیش چیست ؟

کیش یکی از سرسبزترین جزایر خلیج فارس می باشد . شکل این جزیره بیضی‌مانند است بیشترجاهای دیدنی جزیره کیش شگفت انگیز است که بصورت لیست به شرح زیر می باشد جاذبه های گردشگری کیش :

 1. بوستان آهوان کیش( Park gazelles ) : بوستان آهوان کیش یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری جزیره کیش است . به غیر از آهو چند گونه جانوری دیگری هم در این پارک نگه داری می شوند . برخلاف حیوانات دیگر که در قفس نگهداری می شوند آهوان به طور آزادانه در فضای پارک زندگی می کنند . که کودکان می توانند در این پارک از وسایل استفاده کنند .
 2. اسکله تفریحی کیش بهترین مکان دیدنی کیش ( Grand Recreational Pier ) : اسکله تفریحی کیش دارای یک عرشه ی چوبی و زیبا است که شمارو به سمت آب های نیلگون خلیج فارس هدایت می کنند . که یکی از مناطق زیبا برای پیاده روی است . طول آن 437 متر است که توسط مهندسین ایرانی طراحی شده است .
 3. شهر زیرزمیی کاریز(  Kariz Underground) : این شهر یکی از مکان های دیدنی و زیبا جزیره کیش است . این شهر بیش از 10 هزار منر مربع مساحت دارد . سقف آن از صدف ، سنگواره و مرجان های دریایی است که قدمت آن به 270 – 570 می رسد .
 4. آب انبار از جاذبه های گردشگری کیش (Cistern  ) : آب انبار یکی دیگر از جاذبه های گردشگری جزیره کیش است . یکی از روش های قدیمی برای ذخیره آب در کیش بوده است .  معماری این آب انبار الهام گرفته از آب انبارهای شهر یزد می باشد که دو گنبد و پنج بادگیر دارد .
 5. پارک دلفین ها یا دلفیناریوم کیش : پارک دلفین ها در جزیره کیش اولین پارک دلفیناریوم در ایران است . این پارک بزرگترین مجموعه توریستی و تفریحی است که یکی از پرطرفدار ترین مکان های دیدنی کیش است . در این پارک باغ پرندگان وجود دارد که دارای انواع گونه های  نادر است .
 6. کشتی یونانی از دیگر جاذبه های کیش (Greek Ship in Kish ) : کشتی یونانی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کیش می باشد . این کشتی متعلق به کشور یونان است که اسم آن کولااف است . این کشتی در سال 1322 با وزنی در حدود 7 هزار تن و طول 136 متر در اسکاتلند ( بندر گلاسکو ) توسط شرکت ویلیام هامیلتون ساخته شده است . و به خاطر مه آلود بودن هوا و نبودن فانوس دریایی به گل نشسته است . آنها تلاش بسیاری کردن تا کشتی را از گل جدا کنند و وقتی دیدن که نمیتوانند بیرون بکشند کشتی را تخلیه و آن را سوزاندند .
 1. هتل داریوش کیش ( 5 ستاره ) : آدرس : جزیره کیش – میدان داریوش – هتل بزرگ داریوش
 2. هتل ترنج کیش ( 5 ستاره ) : آدری : کیش – جاده جهان – بعد از میدان جاسک
 3. هتل صدف کیش ( 4 ستاره) : ادرس : جزیره کیش ، میدان امیرکبیر
 4. هتل جام جم کیش ( 3 ستاره ) : آدرس : کیش – میدان امیر کبیر – پشت دانشگاه صنعتی شریف
 5. هتل شباویز کیش ( 2 ستاره ) : آدرس : کیش – بعد از بازار مرجان یا : روبروی پارک مارینا پارک

الیاد گشت ارائه دهنده و فروش بلیط هواپیما رفت و برگشت در کیش

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش

بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش

قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت