ماه تولد،تعبیر خواب،محصولات ماه تولد،فال روزانه من،طالع بینی شما
                                                        
درباره وبلاگ

محصولات ماه تولد
خرید محصولات ماه تولد
فروشگاه محولات ماه تولد
گردنبند ماه تولد - تی شرت ماه تولد - گوشواره ماه تولد - عطر ماه تولد - دستبند ماه تولد
ماه تولد - ماه تواد من
فال روزانه - فال و طالع بینی - تست شخصیت شناسی
مدیر وبلاگ : سئو seo
موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه - fal roz - طالع روزانه شما 25 فروردین 93

فال روزانه - fal roz - طالع روزانه شما


فال روزانه متولدین فروردین :

اول به احساسات دیگران توجه می کنید و بعد دست به عمل می زنید، همین توجه تصمیم گیری را مشکل می سازد، زیرا همه چیز را از زاویه های مختلف بررسی می کنید. حتی اگر با رویاهای تان هم نوا شده اید، هنوز ممکن است مطمئن نباشید که وارد عمل شوید. شاید فکر کنید که فرصت صبر کردن وجود ندارد، اما این احساس اشتباه به خاطر ضرورتی است که حس می کنید. کمی توقف کنید؛ انتخاب هایی را که دارید فعلاً ارزیابی نکنید و تصمیم نهایی را تا جایی که امکان دارد به بعد موکول کنید. در این مورد بسیار مهم است که پیش از حرکت به تحقیق بپردازید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت :

خصلت تان این گونه است که دوست دارید کارها را یک به یک در دست بگیرید و قدم به قدم انجام شان را به پیش ببرید. اما اکنون چیزهایی زیادی در جریان اند و متأسفانه نمی توانید تصمیم بگیرید که از کجا باید شروع کنید. بدانید که این تعویق مناسب امروز نیست، زیرا اگر امور اجتناب ناپذیر را به بعد بیندازید انجام شان سخت تر می شود. جرأت داشته باشید و به هر نقطه ای که می توانید پرش کنید. وقتی همه چیز در جای درست قرار می گیرد که دست از نگرانی بردارید و وارد عمل شوید.

فال روزانه متولدین خرداد :

امروز ممکن است فکر کنید که می توانید از این که فرمان می برید و تعهدات تان را انجام می دهید لذت ببرید، اما بدانید که باید سخت تلاش کنید تا از موانعی که پیش روی تان قرار گرفته اند عبور کنید. حتی ممکن است فکر کنید که کسی جلوی پیشرفت تان را گرفته است، اما سریع نتیجه گیری نکنید و قبل از هر چیزی دلایل کافی برای اثبات چیزی که می گویید پیدا کنید. زمان را برای توجیه کردن این که چرا باید این طور و آن طور عمل کنید به هدر ندهید، در عوض بهتر است به سوی اهداف تان حرکت کنید. این چالش به شما فرصت می دهد تا خودی نشان دهید و بدرخشید.

فال روزانه متولدین تیر :

شاید فکر کنید که می توانید خواسته ها و نیازهای همه را برطرف کنید، فقط برای این که می توانید موضوعات پیچیده را از زوایای مختلف بررسی کنید، اما چنین فکری کمی ساده لوحانه به نظر می رسد. شاید راه حل درست را ندانید، اما شاید امروز دقیقاً همان شخصی باشید که وساطت می کند و یک اختلاف جدی را سر و سامان می دهد. شاید تحت فشار قرار بگیرید و فکر کنید که باید از یکی از طرفین دفاع کنید، اما عدم بی طرفی همه چیز را پیچیده تر می کند. مرزهای دقیقی را برای خود تعیین کنید و بگذارید همه بدانند که پیش از این که آماده شوید نمی توانید تصمیمات تان را با دیگران در میان بگذارید.

فال روزانه متولدین مرداد :

امروز تمایل دارید که اول نقشه های دیگران را درباره ی آینده بشنوید و بعد نقشه ی خودتان را مطرح کنید. متأسفانه مجبورید که تصمیم مهمی بگیرید، اما هرچه قدر هم به احساسات دیگران توجه کنید باز هم ممکن است این تصمیم موجب ناراحتی کسی شود. بهتر است خوشبینانه به همه چیز نگاه کنید، اما این خوش بینی به این معنی نیست که باید با نظرات همه موافقت کنید. تصمیمات خود را تا جایی که ممکن است با مهربانی و لطافت توضیح دهید و سپس با توجه به نمونه های موجود به پیش بروید.

فال روزانه متولدین شهریور :

امروز بزرگ ترین قدرتی که دارید مهارت شما در تجزیه تحلیل است، به ویژه اگر کاری را که می خواهید شروع کنید ادامه ی کارهای گذشته باشد و نه یک کار کاملاً جدید. اما ممکن است یک نیروی درونی مانع تان شود و نتوانید به مرحله ی بعد وارد شوید. ممکن است ترس از شکست باعث شود که فکر کنید تلاش های تان بی نتیجه خواهند ماند، اما الآن زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد مسیر نیست. فقط با اعتماد به نفس در مسیر فعلی حرکت کنید، شاید سرعت پیشرفت تان سریع تر از آن چیزی باشد که فکرش را می کنید.

فال روزانه متولدین مهر :

با کسانی که خودخواهانه عمل می کنند نمی توانید مدارا کنید، اما کمی سخت است که بخواهید چیزی را که باید بدانند به آن ها بگویید. اما کار درستی نیست که بخواهید برای حفظ آرامش از ناراحتی خود چشم پوشی کنید. متأسفانه اگر امروز احساسات تان را بروز ندهید، حتماً دچار ضربه ی عاطفی می شوید. خبر خوب این است که با کمی باریک بینی و دقت در روابط اجتماعی می توانید از بروز مشکل جلوگیری کنید، به این ترتیب دیگر لازم نیست کسی را سرزنش کنید.

فال روزانه متولدین آبان :

اگر نتوانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید همه چیز پیچیده می شود، حتی کارهای پیش پا افتاده. حقایق کاملاً روشن است، اما امروز مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات هستید، زیرا افکارتان در جهت مخالف در جریان اند. متأسفانه گیر افتاده اید و نمی توانید درست تصمیم بگیرید. بهترین راهکار این است که کمی صبر کنید تا همه چیز از آن چه هست روشن تر شود. در این مدت سعی کنید انعطاف پذیر باشید.

فال روزانه متولدین آذر :

بیان صادقانه ی احساسات تان همیشه بهترین تدبیر بوده است، اما اگر امروز عشق و احساس واقعی تان را بروز دهید همه چیز خراب می شود. متأسفانه اگر احساسات تان را در نامه هم بنویسید فرقی نمی کند. احساسات تان آشفته اند و تصویر روشنی از آینده ندارید، اما شاید خودتان فکر کنید که این طور نیست. فقط انسان های کم هوش هستند که عجله می کنند، پس عاقل باشید و قبل از این که بگویید در فکرتان چه می گذرد چند روزی صبر کنید. در عوض سعی کنید انرژی خود را صرف نشان دادن خلاقیت های تان کنید.

فال روزانه متولدین دی :

امروز ممکن است در یک نزاع خانوادگی نقش منفی داشته باشید یا شاید کسی پیدا شود که به شدت نیازمند مهارت های فرزندپروری شما باشد. اما بهتر است وقتی به حرف دل دیگران گوش می کنید بی طرف باشید. شاید خیلی فرصت نداشته باشید که گلایه های دیگران را بشنوید، اما از طرفی نمی توانید وقتی حرف می زنند به آن ها توجه نکنید. به دنبال معنی پشت کلمات هستید و نمی خواهید این فشارهای احساسی حواس تان را پرت کنند، اما این شرایط ممکن است پیشرفتی را که انتظارش را می کشیدید به خطر بیندازد.

فال روزانه متولدین بهمن :

باید کارهایی را انجام دهید که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید، اما خوشبختانه هیجان تجربه های جدید را دوست دارید. استعدادش را دارید و می توانید آن چه را می دانید با آن چه نمی دانید درهم آمیزید و شرایط را متعادل سازید. اما هنوز باید با احتیاط عمل کنید، در غیر این صورت اشتیاق تان را در طول مسیر از دست خواهید داد. احتمال خطا زیاد است، پس سستی نکنید. بی احتیاطی نوعی فراخواندن مشکلات است. از این جست و جوی جدید لذت ببرید، اما سر وقت به آن جا که باید باشید برگردید.

فال روزانه متولدین اسفند :

آن قدر قوی هستید که می توانید با احساسات عمیق اطرافیان تان کنار بیایید، اما اگر بخواهید احساسات کس دیگری را با احساسات خودتان همگام کنید با چالش روبرو می شوید. دوست دارید برای کسانی که دوست شان دارید کاری انجام دهید، اما مطمئن نیستید که چگونه حس منفی درونی تان را بروز دهید. سعی کنید مرزهای شخصی را حفظ کنید، اما در عین حال یک دوست و همراه یاری دهنده باشید. اگر آن چه را در درون تان می گذرد با دیگران در میان بگذارید، می بینید که حس همدردی تان تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

منبع : http://www.persian-star.org/fal/

نماد ماههای تولد , فال , fall rozane , فال تولد , طالع روزانه , mahe tavalod , falerozane , طالع امروز من , فال روزانه , fale ruzaneh , fale mahe tavalod , فال امروز من , fal rozaneh , فال ماه تولد , فال روز , طالع روز , طالع بینی امروز من , fale ruzane , fal roz , fale roz , fal rozane , fale rozane , fale rozaneh ,


جهت مشاهده  "فال روز شما " جدید به لینک زیر بروید.

فال روز شما


نوع مطلب : فال روزانه، 
برچسب ها : نماد ماههای تولد، فال، fall rozane، فال تولد، طالع روزانه، mahe tavalod، falerozane،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 08:58 ب.ظ
Saved as a favorite, I like your web site!
دوشنبه 5 تیر 1396 09:12 ق.ظ
These are genuinely great ideas in on the topic of blogging.
You have touched some good factors here. Any way keep up wrinting.
دوشنبه 1 خرداد 1396 09:10 ب.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my
own weblog and was wondering what all is required
to get setup? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet savvy so I'm not 100% positive.
Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
Kudos
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic